Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓΙΑ ΝΑΠΑΒ' Κατηγορία: Έπιασε την ΕΝΠ στην κορυφή η Ομόνοια 29Μ με τεράστια ανατροπή στην Αραδίππου

Β’ Κατηγορία: Έπιασε την ΕΝΠ στην κορυφή η Ομόνοια 29Μ με τεράστια ανατροπή στην Αραδίππου

Με την αναμέτρηση της Ομόνοιας Αραδίππου με την Ομόνοια 29Μ που έληξε με νίκη της φλοξενούμενης ομάδας ολοκληρώθηκε σήμερα η 6η αγωνιστική στον πρώτο όμιλο της δεύτερης φάσης του Πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας.

Οι γηπεδούχοι στον αγώνα που έγινε στο ΑΕΚ Αρένα άνοιξαν το σκορ στο 48ο λεπτό με τον Καλλή και στο 53ο λεπτό ο Μαρτίνς ισοφάρισε σε 1-1 για τους φιλοξενούμενους.

Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Ιάσωνας Πική διαμόρφωσε το 2-1 για την Ομόνοια 29Μ.