Aθλητικά NέαΤα πάντα… όλα από τον Μπαλοτέλι! (video)

Τα πάντα… όλα από τον Μπαλοτέλι! (video)

Τα… φώτα πάνω του!

Ο Μάριο Μπαλοτέλι έδωσε τη δική του… λάμψη στο ματς της Νις, καθώς με γκολ του στο 86’ της χάρισε τη νίκη με 2-1 επί της Λοριάν και μερικά λεπτά αργότερα αντίκρισε τη δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβλήθηκε!

Οι «νισουά» προηγήθηκαν με τον Περέιρα στο 11’, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 61ο λεπτό. Η συνέχεια ανήκε στον «Σούπερ Μάριο», ο οποίος στο 86’ έβαλα ξανά μπροστά τους γηπεδούχους, πήρε την κίτρινη κάρτα γιατί έβγαλε τη φανέλα του και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων αντίκρισε και δεύτερη!