Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΈντονος προβληματισμός για το 19λεπτο «κενό»

Έντονος προβληματισμός για το 19λεπτο «κενό»

Έντονος είναι ο προβληματισμός στις τάξεις της Ένωσης Νέων Παραλιμνίου για την εμφάνιση από το 50ό ώς το 69ο λεπτό του προχθεσινού αγώνα με την ΑΕΛ, διάστημα κατά το οποίο βρέθηκε από το 1-0 στη βαριά ήττα με 1-4 στο Τσίρειο. Περισσότερα θα μπορούν να ειπωθούν σήμερα, καθώς η διοίκηση συνεδρίασε ψες και ανάμεσα σε άλλα είχε στην ατζέντα συζήτηση για την ήττα από την πρωτοπόρο.

Αποτέλεσμα και εμφάνιση που τσαλάκωσαν την εικόνα που δημιούργησαν οι ποδοσφαιριστές του Αντρέ Πάους στα δύο προηγούμενα ματς (Δόξα 1-2, Ανόρθωση 1-1), καθώς και στο πρώτο ημίχρονο του προχθεσινού ματς. Όλα αυτά πριν από το σημαντικό σαββατιάτικο ματς με την Αλκή, που θα διεξαχθεί στο «Τάσος Μάρκου».