Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΕΛΠετεβίνος: «Θα είναι πιο δυνατό το στοιχείο του κόσμου στη συνέχεια»

Πετεβίνος: «Θα είναι πιο δυνατό το στοιχείο του κόσμου στη συνέχεια»

Οι δηλώσεις του εκπρόσωπου Τύπου του ΑΠΟΕΛ Νεκτάριου Πετεβίνου, μετά την ήττα 1-2 από την ΑΕΚ στο ντέρμπι κορυφής:

«Αδικήσαμε τον εαυτό μας. Ήταν καλή η ομάδα και έδειξε πως ήρθε εδώ χωρίς να σκέφτεται έδρα και αντίπαλο. Δεν ήμασταν σωστοί στο 1ο γκολ. Άλλαξε αυτό τις ισορροπίες. Όταν παίζουν δύο πολύ καλές ομάδες διαδραματίζουν ρόλο οι λεπτομέρειες.

Το παλέψαμε μέχρι το τέλος, δείχναμε να το πιστεύουμε μέχρι το τελευταίο λεπτό. Να δεχθούμε το αποτέλεσμα. Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ. Λιγόστεψαν τα περιθώρια λάθους, αλλά είμαστε ΑΠΟΕΛ. Θα είναι πιο δυνατό το στοιχείο του κόσμου στη συνέχεια να είστε σίγουροι».