aekaelanorthosisapoelapollonarisdoksaehtnikosomonoiaolympiakospaeekpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLigaEuro 2020

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣΑυτοί σφυρίζουν στα τρία ντέρμπι...

Αυτοί σφυρίζουν στα τρία ντέρμπι…

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές, τους βοηθούς διαιτητές και τους παρατηρητές των αγώνων της 1ης αγωνιστικής της Β’ φάσης του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 3 και 4 Μαρτίου 2018.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο, 3 Μαρτίου

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού vs ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Αριστείδης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Καλησπέρας Νίκος
4ος Διαιτητής: Αναστασίου Γιάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ξάνθου Ανδρέας

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
Στάδιο: ΑΕΚ ARENA
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβαρνάβα Μιχάλης

Κυριακή, 4 Μαρτίου

15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Τράττου Λεόντιος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσαγγάρης Μάριος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο, 3 Μαρτίου

16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο: ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Νικολαϊδης Χρίστος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Βίκτωρος Σωτήρης
4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊλης Πανίκος

Κυριακή, 4 Μαρτίου

17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου vs ΑΛΚΗ Ορόκλινης
Στάδιο: Γ.Σ.Ζ
Διαιτητής: Μασιάς Δημήτρης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Κυριάκου Κυριάκος
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης

18:00 Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου vs ΠΑΦΟΣ FC
Στάδιο: “DA-NOI Αμμόχωστος/Επιστροφή”
Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Ξενοφώντος Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Χριστοδούλου Κυριάκος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπιτανής Κώστας

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ