aekaelanorthosisapoelapollonarisethnikos achnasΠΑΡΑΛΙΜΝΙkarmiotissasalaminaΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥomonoiaΟΜΟΝΟΙΑ 29ΗΣ ΜΑΙΟΥpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLiga

Ελληνικό Πρωτάθλημα | Ποδοσφαιρικά Νέα απο ΕλλάδαSUPERLEAGUEΒίντεο: Ο Ελ Κααμπί ντύθηκε Νίκος Αναστόπουλος και έκανε το 4-1 με ασύλληπτο ανάποδο ψαλίδι

Βίντεο: Ο Ελ Κααμπί ντύθηκε Νίκος Αναστόπουλος και έκανε το 4-1 με ασύλληπτο ανάποδο ψαλίδι

Ο Ολυμπιακός δέχτηκε γκολ από τον Ζάχαβι στο 57′ όμως δεν πτοήθηκε και στο 65ο λεπτό έγραψε το 4-1 επί της Μακάμπι Τελ Αβίβ με ένα μυθικό γκολ, με τον Ελ Κααμπί να σκοράρει με αδιανόητο ανάποδο ψαλίδι μετά από γέμισμα του Όρτα.

Ήταν η στιγμή που ο Ορτέγκα έκανε το γέμισμα από τα αριστερά και ο Ελ Κααμπί έπιασε ένα απίστευτο ανάποδο ψαλίδι στην καρδιά της αντίπαλης άμυνας, θυμίζοντας εποχές του θρυλικού Νίκου Αναστόπουλου με τα ερυθρόλευκα, για να νικήσει τον Μισπάτι και να ισοφαρίσει το σκορ του πρώτου ματς, στη δεύτερη κόντρα των δύο ομάδων για τους “16” του Conference League.

ΠΗΓΗ:sport-fm.gr