aekaelakritasanorthosisapoelapollonarisdoksakarmiotissasalaminaomonoiaolympiakosparalimnipafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLiga

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ WORLD CUP 2022

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
Κυριακή 20 Νοεμβρίου  
18:00 Κατάρ – Εκουαδόρ (1ος όμιλος) ΡΙΚ2
   
Δευτέρα 21 Νοεμβρίου  
15:00 Αγγλία – Ιράν (2ος όμιλος) ΡΙΚ2
18:00 Σενεγάλη – Ολλανδία (1ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 ΗΠΑ – Ουαλία (2ος όμιλος) ΡΙΚ1
Τρίτη 22 Νοεμβρίου  
12:00 Αργεντινή – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος) ΡΙΚ2
15:00 Δανία – Τυνησία (4ος όμιλος) ΡΙΚ2
18:00 Μεξικό – Πολωνία (3ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Γαλλία – Αυστραλία (4ος όμιλος) ΡΙΚ1
   
Τετάρτη 23 Νοεμβρίου  
12:00 Μαρόκο – Κροατία (6ος όμιλος) ΡΙΚ2
15:00 Γερμανία – Ιαπωνία (5ος όμιλος) ΡΙΚ2
18:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Βέλγιο – Καναδάς (6ος όμιλος) ΡΙΚ1
   
Πέμπτη 24 Νοεμβρίου  
12:00 Ελβετία – Καμερούν (7ος όμιλος) ΡΙΚ2
15:00 Ουρουγουάη – Νότια Κορέα (8ος όμιλος) ΡΙΚ2
18:00 Πορτογαλία – Γκάνα (8ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Βραζιλία – Σερβία (7ος όμιλος) ΡΙΚ1
   
Παρασκευή 25 Νοεμβρίου  
12:00 Ουαλία – Ιράν (2ος όμιλος) ΡΙΚ2
15:00 Κατάρ – Σενεγάλη (1ος όμιλος) ΡΙΚ2
18:00 Ολλανδία – Εκουαδόρ (1ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Αγγλία – ΗΠΑ (2ος όμιλος)` ΡΙΚ1
   
Σάββατο 26 Νοεμβρίου  
12:00 Τυνησία – Αυστραλία (4ος όμιλος) ΡΙΚ2
15:00 Πολωνία – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος) ΡΙΚ2
18:00 Γαλλία – Δανία (4ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Αργεντινή – Μεξικό (3ος όμιλος) ΡΙΚ1
   
Κυριακή 27 Νοεμβρίου  
12:00 Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) ΡΙΚ2
15:00 Βέλγιο – Μαρόκο (6ος όμιλος) ΡΙΚ2
18:00 Κροατία – Καναδάς (6ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Ισπανία – Γερμανία (5ος όμιλος) ΡΙΚ1
   
Δευτέρα 28 Νοεμβρίου  
12:00 Καμερούν – Σερβία (7ος όμιλος) ΡΙΚ2
15:00 Νότια Κορέα – Γκάνα (8ος όμιλος ΡΙΚ2)
18:00 Βραζιλία – Ελβετία (7ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Πορτογαλία – Ουρουγουάη (8ος όμιλος) ΡΙΚ1
   
Τρίτη 29 Νοεμβρίου  
17:00 Εκουαδόρ– Σενεγάλη (1ος όμιλος) ΡΙΚ2
17:00 Ολλανδία – Κατάρ (1ος όμιλος) ΡΙΚ1
21:00 Ιράν – ΗΠΑ (2ος όμιλος) ΡΙΚ1
21:00 Ουαλία – Αγγλία (2ος όμιλος) ΡΙΚ2
   
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου  
   
17:00 Αυστραλία – Δανία (4ος όμιλος) ΡΙΚ1
17:00 Τυνησία – Γαλλία (4ος όμιλος ΡΙΚ2
21:00 Πολωνία – Αργεντινή (3ος όμιλος) ΡΙΚ1
21:00 Σαουδική Αραβία – Μεξικό (3ος όμιλος) ΡΙΚ2
   
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου  
17:00 Καναδάς – Μαρόκο (6ος όμιλος) ΡΙΚ1
17:00 Κροατία – Βέλγιο (6ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Ιαπωνία – Ισπανία (5ος όμιλος) ΡΙΚ1
21:00 Κόστα Ρίκα – Γερμανία (5ος όμιλος) ΡΙΚ2
   
Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου  
17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη (8ος όμιλος) ΡΙΚ1
17:00 Νότια Κορέα – Πορτογαλία (8ος όμιλος) ΡΙΚ2
21:00 Σερβία – Ελβετία (7ος όμιλος) ΡΙΚ1
21:00 Καμερούν – Βραζιλία (7ος όμιλος) ΡΙΚ2
   
   

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

 
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου  
17:00 1Α – 2Β (49) ΡΙΚ2
21:00 1C – 2D (50) ΡΙΚ1
   
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου  
17:00 1D – 2C (51) ΡΙΚ2
21:00 1B – 2A (52) ΡΙΚ1
   
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου  
17:00 1Ε – 2F (53) ΡΙΚ2
21:00 1G – 2H (54) ΡΙΚ1
   
Τρίτη 6 Δεκεμβρίου  
17:00 1F – 2E (55) ΡΙΚ2
21:00 1H – 2G (56) ΡΙΚ2
   

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

 
Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου  
17:00 QF1: W53 – W54 (58) ΡΙΚ2
21:00 QF2: W49 – W50 (57) ΡΙΚ1
   
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου  
17:00 QF3: W55 – W56 (60) ΡΙΚ2
21:00 QF4: W51 – W52 (59) ΡΙΚ1
   

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

 
Τρίτη 13 Δεκεμβρίου  
21:00 SF1: W57 – W58 (61) ΡΙΚ1
   
Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου  
21:00 SF2: W59 – W60 (62) ΡΙΚ1
   

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου  
17:00 Ηττημένος 61– Ηττημένος 62 ΡΙΚ1
   

ΤΕΛΙΚΟΣ

 
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου  
17:00 Νικητής 61 – Νικητής 62 ΡΙΚ1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ