aekaelanorthosisapoelapollonarisdoksaehtnikosomonoiaolympiakospaeekpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLigaEuro 2020

Κυπριακό Πρωτάθλημα ΠοδοσφαίρουΒ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠρόγραμμα πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας

Πρόγραμμα πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας

Σε ρυθμούς Πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας και η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη το Σαββατοκύριακο 15 – 16 Σεπτεμβρίου 2018 και το φινάλε το Σαββατοκύριακο 11 – 12 Μαΐου 2019.

Δεκαέξι συμμετοχές και μετά την ολοκλήρωση των 30 αγωνιστικών, οι τέσσερις τελευταίες ομάδες της κατάταξης θα διαβαθμιστούν στη Γ’ Κατηγορία και οι δύο πρώτες, θα εξασφαλίσουν άνοδο στην Α’ Κατηγορία.

Εθνικός Άχνας και ΘΟΪ Λακατάμιας θα δώσουν δώδεκα από τους δεκαπέντε εντός έδρας αγώνες τους ημέρα Παρασκευή. Σημειώνεται επίσης, πως η Παρασκευή θα είναι και η ημέρα που θα ορίζονται οι τηλεοπτικοί αγώνες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου:

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15-16/09/2018)                 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΜΕΑΠ

ΑΡΗΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΑΣΙΛ – ΠΑΕΕΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22-23/09/2018)                 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΠΑΕΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΑΣΙΛ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΜΕΑΠ – ΑΡΗΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (29-30/09/2018)                                                 

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΑΡΗΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΜΕΑΠ

ΑΣΙΛ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΠΑΕΕΚ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06-07/10/2018)                 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΡΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΠΑΕΕΚ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΕΑΠ – ΑΣΙΛ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20-21/10/2018)                 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΑΣΙΛ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΕΑΠ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΠΑΕΕΚ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27-28/10/2018)                 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΣΙΛ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΜΕΑΠ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΠΑΕΕΚ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03-04/11/2018)                 

ΑΡΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΑΣΙΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΜΕΑΠ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΠΑΕΕΚ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10-11/11/2018)                 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΑΣΙΛ

ΑΡΗΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΠΑΕΕΚ

ΜΕΑΠ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24-25/11/2018)                                                 

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΑΣΙΛ – ΑΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΠΑΕΕΚ – ΜΕΑΠ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (01-02/12/2018)                                                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΣΙΛ

ΜΕΑΠ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΠΑΕΕΚ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (08-09/12/2018)                               

ΑΣΙΛ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΡΗΣ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΠΑΕΕΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΜΕΑΠ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15-16/12/2018)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΠΑΕΕΚ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΑΡΗΣ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΑΣΙΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΜΕΑΠ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22-23/12/2018)                               

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΣΙΛ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΕΕΚ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΜΕΑΠ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05-06/01/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΜΕΑΠ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΑΡΗΣ – ΠΑΕΕΚ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΑΣΙΛ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12-13/01/2019)                                                               

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΣΙΛ

ΠΑΕΕΚ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΑΡΗΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΜΕΑΠ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-20/01/2018)                               

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΕΕΚ – ΑΣΙΛ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΡΗΣ

ΜΕΑΠ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-27/01/2019)                               

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΑΡΗΣ – ΜΕΑΠ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΣΙΛ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΕΕΚ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02-03/02/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΠΑΕΕΚ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΣΙΛ

ΜΕΑΠ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09-10/02/2019)                               

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΑΣΙΛ – ΜΕΑΠ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΠΑΕΕΚ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/02/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΡΗΣ

ΠΑΕΕΚ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΜΕΑΠ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΣΙΛ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23-24/02/2019)                               

ΑΡΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΑΣΙΛ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΜΕΑΠ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΠΑΕΕΚ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02-03/03/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΣΙΛ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΠΑΕΕΚ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΜΕΑΠ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09-10/03/2019)                               

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ

ΑΣΙΛ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΜΕΑΠ

ΠΑΕΕΚ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/03/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΑΣΙΛ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΜΕΑΠ – ΠΑΕΕΚ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30-31/03/2019)                               

ΑΣΙΛ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΠΑΕΕΚ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΜΕΑΠ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06-07/04/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΠΑΕΕΚ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΕΑΠ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΣΙΛ

27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13-14/04/2019)                               

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΙΛ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΠΑΕΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΜΕΑΠ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20-21/04/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΠΑΕΕΚ

ΑΡΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΑΣΙΛ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΜΕΑΠ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (04-05/05/2019)                               

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΣΙΛ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΠΑΕΕΚ – ΑΡΗΣ

ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΜΕΑΠ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-12/05/2019)                               

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΜΕΑΠ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΡΗΣ – ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΠΑΕΕΚ

ΑΣΙΛ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ