aekaelanorthosisapoelapollonarisdoksaehtnikosomonoiaolympiakospaeekpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLigaEuro 2020

Κυπριακό Πρωτάθλημα ΠοδοσφαίρουΒ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB΄ Κατηγορία: Oι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

B΄ Κατηγορία: Oι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

Aνακοινώθηκαν οι διαιτητές για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος B΄ Κατηγορίας.

Αναλυτικά:

 6η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 19:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
 Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ
 Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ