Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥΣυμβιβασμός στο Ζακάκι

Συμβιβασμός στο Ζακάκι

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στην ΑΕΖ και τον Άρη.

Οι δύο ομάδες εξήλθαν ισόπαλες 1-1 σε ένα παιχνίδι που έδωσε την ευκαιρία στους Νικόλα Μαρτίδη και Θαλή Θεοδωρίδη να δοκιμάσουν κάποια σχήματα και πρόσωπα σε διάφορες θέσεις, ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος.

Το σκορ άνοιξε η «Ελαφρά Ταξιαρχία» με γκολ που σημείωσε ο Χάρμονι στο 50’, ενώ για την ΑΕΖ ισοφάρισε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Κρίστης Ανδρέου.

Ο Άρης άρχισε με τους Γκότφριντ, Θεοφίλου, Παντίδος, Χριστοφόρου, Ευσταθίου, Ράντου, Φράγκος, Αντωνίου, Παναγή, Χάρμονι, Μαραγκουδάκη, ενώ από πλευράς ΑΕΖ δεν κατέστη δυνατό να μάθουμε ποιοι αγωνίστηκαν.