aekaelanorthosisapoelapollonarisdoksaehtnikosomonoiaolympiakospaeekpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLigaEuro 2020

Κυπριακό Πρωτάθλημα ΠοδοσφαίρουΑ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠρωτάθλημα Cyta: Πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta: Πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική.

Το πρόγραμμα:

5η αγωνιστική

Παρασκευή, 01.10.2021

18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΕΛ Λεμεσού

20:00 Απόλλων – ΑΕΚ Λάρνακας

Σάββατο, 02.10.2021

17:00 Εθνικός Άχνας – ‘Αρης Λεμεσού

19:00 Πάφος – Δόξα Κατωκοπιάς

Κυριακή, 03.10.2021

18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσία

19:00 Ολύμπιακός Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

 

6η αγωνιστική

Σάββατο 16.10.2021

17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

19:00 Πάφος FC – Ολυμπιακός Λευκωσίας

Κυριακή, 17.10.2021

17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου

Δευτέρα, 18.10.2021

18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Άρης Λεμεσού

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Εθνικός Άχνας

 

7η αγωνιστική

Παρασκευή, 22.10.2021

19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Δόξα Κατωκοπιάς

Σάββατο, 23.10.2021

17:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού

19:00 Απόλλων Λεμεσού – Πάφος FC

Κυριακή, 24.10.2021

19:00 Άρης Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

Δευτέρα, 25.10.2021

18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ομόνοια Λευκωσίας

19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας

 

8η αγωνιστική

Παρασκευή, 29.10.2021

19:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου

Σάββατο, 30.10.2021

17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Άρης Λεμεσού

Κυριακή, 31.10.2021

17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Εθνικός Άχνας

19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού

Δευτέρα, 01.11.2021

19:00 Πάφος – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

 

9η αγωνιστική

Παρασκευή, 05.11.2021

18:00 Απόλλων Λεμεσού – Δόξα Κατωκοπιάς

20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού

Σάββατο, 06.11.2021

17:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ολυμπιακός Λευκωσίας

19:00 Άρης Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας

Κυριακή, 07.11.2021

17:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου Πάφος -F.C

19:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια Λευκωσίας

 

10η αγωνιστική

Σάββατο, 20.11.2021

18:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου

20:00 Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας

Κυριακή, 21.11.2021

17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Άρης Λεμεσού

19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΛ Λεμεσού

Δευτέρα, 22.11.2021

18:00 Απόλλων Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

 

11η αγωνιστική

Παρασκευή, 26.11.2021

19:00 Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός Λευκωσίας

Σάββατο, 27.11.2021

17:00 Άρης Λεμεσού – Πάφος FC

19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Δόξα Κατωκοπιάς

Κυριακή, 28.11.2021

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας

Δευτέρα, 29.11.2021

18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Απόλλων Λεμεσού

20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

 

12η αγωνιστική

Παρασκευή, 03.12.2021

19:00 Άρης Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας

Σάββατο, 04.12.2021

17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΚ Λάρνακας

19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

Κυριακή, 05.12.2021

17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Πάφος FC

19:00 AEΛ Λεμεσού – Ομόνοια Λευκωσίας

Δευτέρα, 06.12.2021

19:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων Λεμεσού

 

13η αγωνιστική

Παρασκευή, 10.12.2021

19:00 Πάφος FC – AEΛ Λεμεσού

Σάββατο, 11.12.2021

19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Εθνικός Άχνας

Κυριακή, 12.12.2021

17:00 Απόλλων Λεμεσού – Άρης Λεμεσού

19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

Δευτέρα, 13.12.2021

18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας

19: Ανόρθωση Αμμοχώστου – Δόξα Κατωκοπιάς

 

14η αγωνιστική

Παρασκευή, 17.12.2021

19:00 Άρης Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

Σάββατο, 18.12.2021

17:00 Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση Αμμοχώστου

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού

Κυριακή, 19.12.2021

17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας

19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Λευκωσίας

Δευτέρα 20.12.2021

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Πάφος FC

15η αγωνιστική

Κυριακή, 02.01.2022

16:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς

19:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού

Δευτέρα, 03.01.2022

17:00 Πάφος FC – Oμόνοια Λευκωσίας

19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

Τρίτη, 04.01.2022

17:00 Ολύμπιακός Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας

19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Άρης Λεμεσού

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ