Φρέναρος: «Παρά τις πολλές ευκαιρίες»

Mε ανάρτησή της στο Facebook, η διοίκηση του Φρενάρους αναφέρεται στο χθεσινό παιχνίδι με το Σπάρτακο Κιτίου.

Αναλυτικά:

“Η ομάδα μας δεν κατάφερε στον αγώνα απέναντι στο Σπάρτακο Κιτίου να πάρει τους 3 πολύτιμους βαθμούς μένοντας στην ισοπαλία 2-2 που θα μας ανέβαζε στα ψηλά σκαλοπάτια της βαθμολογίας.

Παρά τις πολλές ευκαιρίες που μας δόθηκαν ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο δεν καταφέραμε να φύγουμε με το ρόζ φύλλο της νίκης. Σκόρερ για την ομάδα μας ο Σταύρος Ιωάννου φτάνοντας τα 3 γκολ μέχρι τώρα και ο Τοφαλλής στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο υπέροχο κόσμο της ομάδας που δεν σταμάτησε λεπτό να στηρίζει την ομάδα.

Επόμενο παιχνίδι το ερχόμενο Σάββατο και πάλι εντός έδρας απέναντι στη Δόξα Παλιομετόχου με μοναδικό στόχο τους 3 βαθμούς νίκης η οποία θα μας ανεβάσει και άλλο ψηλά στη βαθμολογία”.