aekaelakritasanorthosisapoelapollonarisdoksakarmiotissasalaminaomonoiaolympiakosparalimnipafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLiga

Κυπριακό Πρωτάθλημα ΠοδοσφαίρουΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣΤο πρόγραμμα της β' φάσης των Πρωταθλημάτων Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων

Το πρόγραμμα της β’ φάσης των Πρωταθλημάτων Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της δεύτερης φάσης των Πρωταθλημάτων Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16, Κ-17.

Οι αγώνες της δεύτερης φάσης θα αρχίσουν το ερχόμενο Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022.

Πρόγραμμα για τον πρώτο γύρο και για τα οκτώ ηλικιακά Πρωταθλήματα Παίδων

Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Κ-14 και Κ-15

1η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια Λευκωσίας
ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ
Αγία Νάπα – Απόλλων
Πάφος FC – Άρης

2η αγωνιστική
Ομόνοια Λευκωσίας – Ολυμπιακός
Άρης – Αγία Νάπα
Απόλλων – ΑΕΚ
ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα
Πάφος FC – ΑΕΛ

3η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ομόνοια Λευκωσίας
Ολυμπιακός – ΑΠΟΕΛ
Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων
ΑΕΚ – Άρης
Αγία Νάπα – Πάφος FC

4η αγωνιστική
Απόλλων – Ολυμπιακός
ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια
Πάφος FC – ΑΕΚ
Άρης – Νέα Σαλαμίνα
Αγία Νάπα – ΑΕΛ

5η αγωνιστική
ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων
Ολυμπιακός – Άρης
Νέα Σαλαμίνα – Πάφος FC
ΑΕΚ – Αγία Νάπα

6η αγωνιστική
Πάφος FC – Ολυμπιακός
Άρης – Ομόνοια
Απόλλων – ΑΠΟΕΛ
Αγία Νάπα – Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ – ΑΕΛ

7η αγωνιστική
ΑΕΛ – Απόλλων
ΑΠΟΕΛ – Άρης
Ομόνοια – Πάφος FC
Ολυμπιακός – Αγία Νάπα
Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ

8η αγωνιστική
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Αγία Νάπα – Ομόνοια
Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ
Άρης – Απόλλων
Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ

9η αγωνιστική
ΑΕΛ – Άρης
Απόλλων – Πάφος FC
ΑΠΟΕΛ – Αγία Νάπα
Ομόνοια – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – Νέα Σαλαμίνα

Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Κ-16 και Κ-17

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
Ομόνοια Λευκωσίας – Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ
Απόλλων – Αγία Νάπα
Άρης – Πάφος FC

2η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Ομόνοια Λευκωσίας
Αγία Νάπα – Άρης
ΑΕΚ – Απόλλων
Νέα Σαλαμίνα – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΛ – Πάφος FC

3η αγωνιστική
Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός
Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα
Άρης – ΑΕΚ
Πάφος FC – Αγία Νάπα

4η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Απόλλων
Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ – Πάφος FC
Νέα Σαλαμίνα – Άρης
ΑΕΛ – Αγία Νάπα

5η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ
Απόλλων – Ομόνοια Λευκωσίας
Άρης – Ολυμπιακός
Πάφος FC – Νέα Σαλαμίνα
Αγία Νάπα – ΑΕΚ

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Πάφος FC
Ομόνοια – Άρης
ΑΠΟΕΛ – Απόλλων
Νέα Σαλαμίνα – Αγία Νάπα
ΑΕΛ – ΑΕΚ

7η αγωνιστική
Απόλλων – ΑΕΛ
Άρης – ΑΠΟΕΛ
Πάφος FC – Ομόνοια
Αγία Νάπα – Ολυμπιακός
ΑΕΚ – Νέα Σαλαμίνα

8η αγωνιστική
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Ομόνοια – Αγία Νάπα
ΑΠΟΕΛ – Πάφος FC
Απόλλων – Άρης
ΑΕΛ – Νέα Σαλαμίνα

9η αγωνιστική
Άρης – ΑΕΛ
Πάφος FC – Απόλλων
Αγία Νάπα – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ – Ομόνοια
Νέα Σαλαμίνα – Ολυμπιακός

Πρωταθλήματα Επίλεκτης Κατηγορίας

Κάτω των 14&15

1η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – ΠΑΕΕΚ
Ανόρθωση – ΘΟΪ Λακατάμιας
Ομόνοια Αραδίππου – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Εθνικός Άσσιας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Δόξα Κατωκοπιάς – Ακρίτας Χλώρακας

2η αγωνιστική
ΘΟΪ Λακατάμιας – ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας Χλώρακας – Εθνικός Άσσιας
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ομόνοια Αραδίππου
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ανόρθωση
Δόξα Κατωκοπιάς – ΕΝ Παραλιμνίου

3η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – ΘΟΪ Λακατάμιας
ΠΑΕΕΚ – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Ανόρθωση – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ομόνοια Αραδίππου – Ακρίτας Χλώρακας
Εθνικός Άσσιας – Δόξα Κατωκοπιάς

4η αγωνιστική
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΠΑΕΕΚ
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΘΟΪ Λακατάμιας
Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Αραδίππου
Ακρίτας Χλώρακας – Ανόρθωση
Εθνικός Άσσιας – ΕΝ Παραλιμνίου

5η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
ΘΟΪ Λακατάμιας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
ΠΑΕΕΚ – Ακρίτας Χλώρακας
Ανόρθωση – Δόξα Κατωκοπιάς
Ομόνοια Αραδίππου – Εθνικός Άσσιας

6η αγωνιστική
Δόξα Κατωκοπιάς – ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας Χλώρακας – ΘΟΪ Λακατάμιας
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Εθνικός Άσσιας – Ανόρθωση
Ομόνοια Αραδίππου – ΕΝ Παραλιμνίου

7η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ακρίτας Χλώρακας
ΘΟΪ Λακατάμιας – Δόξα Κατωκοπιάς
ΠΑΕΕΚ – Εθνικός Άσσιας
Ανόρθωση – Ομόνοια Αραδίππου

8η αγωνιστική
Ομόνοια Αραδίππου – ΠΑΕΕΚ
Εθνικός Άσσιας – ΘΟΪ Λακατάμιας
Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Αραδίππου
Ακρίτας Χλώρακας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ανόρθωση – ΕΝ Παραλιμνίου

9η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – Ακρίτας Χλώρακας
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Εθνικός Άσσιας
ΘΟΪ Λακατάμιας – Ομόνοια Αραδίππου
ΠΑΕΕΚ – Ανόρθωση

Κάτω των 16&17

1η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – ΕΝ Παραλιμνίου
ΘΟΪ Λακατάμιας – Ανόρθωση
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ομόνοια Αραδίππου
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Εθνικός Άσσιας
Ακρίτας Χλώρακας – Δόξα Κατωκοπιάς

2η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – ΘΟΪ Λακατάμιας
Εθνικός Άσσιας – Ακρίτας Χλώρακας
Ομόνοια Αραδίππου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ανόρθωση – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
ΕΝ Παραλιμνίου – Δόξα Κατωκοπιάς

3η αγωνιστική
ΘΟΪ Λακατάμιας – ΕΝ Παραλιμνίου
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΠΑΕΕΚ
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ανόρθωση
Ακρίτας Χλώρακας – Ομόνοια Αραδίππου
Δόξα Κατωκοπιάς – Εθνικός Άσσιας

4η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
ΘΟΪ Λακατάμιας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Ομόνοια Αραδίππου – Δόξα Κατωκοπιάς
Ανόρθωση – Ακρίτας Χλώρακας
ΕΝ Παραλιμνίου – Εθνικός Άσσιας

5η αγωνιστική
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΕΝ Παραλιμνίου
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΘΟΪ Λακατάμιας
Ακρίτας Χλώρακας – ΠΑΕΕΚ
Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση
Εθνικός Άσσιας – Ομόνοια Αραδίππου

6η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – Δόξα Κατωκοπιάς
ΘΟΪ Λακατάμιας – Ακρίτας Χλώρακας
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ανόρθωση – Εθνικός Άσσιας
ΕΝ Παραλιμνίου – Ομόνοια Αραδίππου

7η αγωνιστική
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΕΝ Παραλιμνίου
Ακρίτας Χλώρακας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Δόξα Κατωκοπιάς – ΘΟΪ Λακατάμιας
Εθνικός Άσσιας – Εθνικός Άσσιας
Ομόνοια Αραδίππου – Ανόρθωση

8η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – Ομόνοια Αραδίππου
ΘΟΪ Λακατάμιας – Εθνικός Άσσιας
Ομόνοια Αραδίππου – Δόξα Κατωκοπιάς
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ακρίτας Χλώρακας
ΕΝ Παραλιμνίου – Ανόρθωση

9η αγωνιστική
Ακρίτας Χλώρακας – ΕΝ Παραλιμνίου
Δόξα Κατωκοπιάς – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Εθνικός Άσσιας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Ομόνοια Αραδίππου – ΘΟΪ Λακατάμιας
Ανόρθωση – ΠΑΕΕΚ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ