Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της δεύτερης φάσης των Πρωταθλημάτων Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16, Κ-17.
Οι αγώνες της δεύτερης φάσης θα αρχίσουν το ερχόμενο Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022.
Πρόγραμμα για τον πρώτο γύρο και για τα οκτώ ηλικιακά Πρωταθλήματα Παίδων
Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Κ-14 και Κ-15
1η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια Λευκωσίας
ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ
Αγία Νάπα – Απόλλων
Πάφος FC – Άρης
2η αγωνιστική
Ομόνοια Λευκωσίας – Ολυμπιακός
Άρης – Αγία Νάπα
Απόλλων – ΑΕΚ
ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα
Πάφος FC – ΑΕΛ
3η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ομόνοια Λευκωσίας
Ολυμπιακός – ΑΠΟΕΛ
Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων
ΑΕΚ – Άρης
Αγία Νάπα – Πάφος FC
4η αγωνιστική
Απόλλων – Ολυμπιακός
ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια
Πάφος FC – ΑΕΚ
Άρης – Νέα Σαλαμίνα
Αγία Νάπα – ΑΕΛ
5η αγωνιστική
ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων
Ολυμπιακός – Άρης
Νέα Σαλαμίνα – Πάφος FC
ΑΕΚ – Αγία Νάπα
6η αγωνιστική
Πάφος FC – Ολυμπιακός
Άρης – Ομόνοια
Απόλλων – ΑΠΟΕΛ
Αγία Νάπα – Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ – ΑΕΛ
7η αγωνιστική
ΑΕΛ – Απόλλων
ΑΠΟΕΛ – Άρης
Ομόνοια – Πάφος FC
Ολυμπιακός – Αγία Νάπα
Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ
8η αγωνιστική
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Αγία Νάπα – Ομόνοια
Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ
Άρης – Απόλλων
Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ
9η αγωνιστική
ΑΕΛ – Άρης
Απόλλων – Πάφος FC
ΑΠΟΕΛ – Αγία Νάπα
Ομόνοια – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – Νέα Σαλαμίνα
Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Κ-16 και Κ-17
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
Ομόνοια Λευκωσίας – Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ
Απόλλων – Αγία Νάπα
Άρης – Πάφος FC
2η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Ομόνοια Λευκωσίας
Αγία Νάπα – Άρης
ΑΕΚ – Απόλλων
Νέα Σαλαμίνα – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΛ – Πάφος FC
3η αγωνιστική
Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός
Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα
Άρης – ΑΕΚ
Πάφος FC – Αγία Νάπα
4η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Απόλλων
Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ – Πάφος FC
Νέα Σαλαμίνα – Άρης
ΑΕΛ – Αγία Νάπα
5η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ
Απόλλων – Ομόνοια Λευκωσίας
Άρης – Ολυμπιακός
Πάφος FC – Νέα Σαλαμίνα
Αγία Νάπα – ΑΕΚ
6η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Πάφος FC
Ομόνοια – Άρης
ΑΠΟΕΛ – Απόλλων
Νέα Σαλαμίνα – Αγία Νάπα
ΑΕΛ – ΑΕΚ
7η αγωνιστική
Απόλλων – ΑΕΛ
Άρης – ΑΠΟΕΛ
Πάφος FC – Ομόνοια
Αγία Νάπα – Ολυμπιακός
ΑΕΚ – Νέα Σαλαμίνα
8η αγωνιστική
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Ομόνοια – Αγία Νάπα
ΑΠΟΕΛ – Πάφος FC
Απόλλων – Άρης
ΑΕΛ – Νέα Σαλαμίνα
9η αγωνιστική
Άρης – ΑΕΛ
Πάφος FC – Απόλλων
Αγία Νάπα – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ – Ομόνοια
Νέα Σαλαμίνα – Ολυμπιακός
Πρωταθλήματα Επίλεκτης Κατηγορίας
Κάτω των 14&15
1η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – ΠΑΕΕΚ
Ανόρθωση – ΘΟΪ Λακατάμιας
Ομόνοια Αραδίππου – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Εθνικός Άσσιας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Δόξα Κατωκοπιάς – Ακρίτας Χλώρακας
2η αγωνιστική
ΘΟΪ Λακατάμιας – ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας Χλώρακας – Εθνικός Άσσιας
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ομόνοια Αραδίππου
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ανόρθωση
Δόξα Κατωκοπιάς – ΕΝ Παραλιμνίου
3η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – ΘΟΪ Λακατάμιας
ΠΑΕΕΚ – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Ανόρθωση – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ομόνοια Αραδίππου – Ακρίτας Χλώρακας
Εθνικός Άσσιας – Δόξα Κατωκοπιάς
4η αγωνιστική
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΠΑΕΕΚ
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΘΟΪ Λακατάμιας
Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Αραδίππου
Ακρίτας Χλώρακας – Ανόρθωση
Εθνικός Άσσιας – ΕΝ Παραλιμνίου
5η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
ΘΟΪ Λακατάμιας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
ΠΑΕΕΚ – Ακρίτας Χλώρακας
Ανόρθωση – Δόξα Κατωκοπιάς
Ομόνοια Αραδίππου – Εθνικός Άσσιας
6η αγωνιστική
Δόξα Κατωκοπιάς – ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας Χλώρακας – ΘΟΪ Λακατάμιας
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Εθνικός Άσσιας – Ανόρθωση
Ομόνοια Αραδίππου – ΕΝ Παραλιμνίου
7η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ακρίτας Χλώρακας
ΘΟΪ Λακατάμιας – Δόξα Κατωκοπιάς
ΠΑΕΕΚ – Εθνικός Άσσιας
Ανόρθωση – Ομόνοια Αραδίππου
8η αγωνιστική
Ομόνοια Αραδίππου – ΠΑΕΕΚ
Εθνικός Άσσιας – ΘΟΪ Λακατάμιας
Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Αραδίππου
Ακρίτας Χλώρακας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ανόρθωση – ΕΝ Παραλιμνίου
9η αγωνιστική
ΕΝ Παραλιμνίου – Ακρίτας Χλώρακας
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Εθνικός Άσσιας
ΘΟΪ Λακατάμιας – Ομόνοια Αραδίππου
ΠΑΕΕΚ – Ανόρθωση
Κάτω των 16&17
1η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – ΕΝ Παραλιμνίου
ΘΟΪ Λακατάμιας – Ανόρθωση
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ομόνοια Αραδίππου
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Εθνικός Άσσιας
Ακρίτας Χλώρακας – Δόξα Κατωκοπιάς
2η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – ΘΟΪ Λακατάμιας
Εθνικός Άσσιας – Ακρίτας Χλώρακας
Ομόνοια Αραδίππου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ανόρθωση – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
ΕΝ Παραλιμνίου – Δόξα Κατωκοπιάς
3η αγωνιστική
ΘΟΪ Λακατάμιας – ΕΝ Παραλιμνίου
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΠΑΕΕΚ
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ανόρθωση
Ακρίτας Χλώρακας – Ομόνοια Αραδίππου
Δόξα Κατωκοπιάς – Εθνικός Άσσιας
4η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
ΘΟΪ Λακατάμιας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Ομόνοια Αραδίππου – Δόξα Κατωκοπιάς
Ανόρθωση – Ακρίτας Χλώρακας
ΕΝ Παραλιμνίου – Εθνικός Άσσιας
5η αγωνιστική
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΕΝ Παραλιμνίου
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΘΟΪ Λακατάμιας
Ακρίτας Χλώρακας – ΠΑΕΕΚ
Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση
Εθνικός Άσσιας – Ομόνοια Αραδίππου
6η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – Δόξα Κατωκοπιάς
ΘΟΪ Λακατάμιας – Ακρίτας Χλώρακας
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Ανόρθωση – Εθνικός Άσσιας
ΕΝ Παραλιμνίου – Ομόνοια Αραδίππου
7η αγωνιστική
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΕΝ Παραλιμνίου
Ακρίτας Χλώρακας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Δόξα Κατωκοπιάς – ΘΟΪ Λακατάμιας
Εθνικός Άσσιας – Εθνικός Άσσιας
Ομόνοια Αραδίππου – Ανόρθωση
8η αγωνιστική
ΠΑΕΕΚ – Ομόνοια Αραδίππου
ΘΟΪ Λακατάμιας – Εθνικός Άσσιας
Ομόνοια Αραδίππου – Δόξα Κατωκοπιάς
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ακρίτας Χλώρακας
ΕΝ Παραλιμνίου – Ανόρθωση
9η αγωνιστική
Ακρίτας Χλώρακας – ΕΝ Παραλιμνίου
Δόξα Κατωκοπιάς – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Εθνικός Άσσιας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Ομόνοια Αραδίππου – ΘΟΪ Λακατάμιας
Ανόρθωση – ΠΑΕΕΚ