aekaelanorthosisapoelapollonarisdoksaehtnikosomonoiaolympiakospaeekpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLigaEuro 2020

ΑΛΛΑ ΣΠΟΡΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑΠΟΑΠ: Αρχίζουν τα πρωταθλήματα

ΠΟΑΠ: Αρχίζουν τα πρωταθλήματα

Ώρα για δράση στα πρωταθλήματα της Παγκύπριας Ομοσπονδίας Ακαδημιών Ποδοσφαίρου (ΠΟΑΠ). Πλούσιο  το πρόγραμμα του Σαββάτου 5 Νοεμβρίου με όλες τις ηλικιακές κατηγορίες σε Λευκωσία και Λεμεσό. Πέραν από τα πρωταθλήματα που αρχίζουν το Σάββατο, θα συνεχιστεί και αυτό του 2004 το οποίο έχει αρχίσει εδώ και μερικές εβδομάδες.

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου 5 Νοεμβρίου:

2002/03 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

                                     ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGAO FC VS ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΟΚ/ΘΙΑΣ 10:20 ΚΟΙΝ.ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ARSENAL ‘B’ VS ΑΛΦΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 12:10 ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ
NICOSIA FC-JUNIOR VS ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ 11:00 ΚΑΪΜΑΚΛΙ
ΠΑΕΕΚ-FC UNITED VS ARSENAL ‘A’ 14:15 ΠΑΕΕΚ


2004(11VS11) PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
EFTHYMIADES FA VS FARMA 14:30 ΠΑΝ.ΚΥΠΡΟΥ
NICOSIA FC-JUNIOR VS ΚΑΜΑΡΕΣ Ν.C. 15:30 ΦΟΡΟΥΜ
GALACTICOS-NUEVO VS PROFESSIONAL 15:00 ΑΔΩΝΗ
FAN-FUN VS FC UNITED 14:00 ΦΟΡΟΥΜ

 

2004(9VS9) PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΥΡΓΑ FC VS PROFESSIONAL 08:30 ΦΟΡΟΥΜ
DRAGAO CF VS ARSENAL 10:50 ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ
FUN-FAN VS ΡΕΠΟ    

 

2004(9VS9) CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ VS ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ 10:50 DA LUZ
ΠΑΝΣΟΛΕΙΟΣ VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 11:30 ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ VS GALACTICOS-M 12:10 DA LUZ
FC UNITED VS ΦΑΡΜΑ 09:50 ΦΑΡΜΑ
EAΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ VS ΡΕΠΟ    

 

2005 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGAO FC VS GALACTICOS 12:00 CITY ΠΑΛΛ.
BARCELONA VS ΕΛΠΙΔΑ FC 09:40 FOOTBALL PARK
ΦΑΡΜΑ VS FUN FEVER 08:30 ΦΑΡΜΑ
FC UNITED VS ARSENAL 10:50 ΚΕΡΑΥΝΟΣ
FAN AIANTAS VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 09:50 ΦΟΡΟΥΜ
NICOSIA FC-JUNIOR VS ΡΕΠΟ    

 

2005 CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MAVROUDES FA VS FUN FEVER 14:30 DA LUZ
DRAGAO FC VS ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ 13:20 CITY ΠΑΛΛ.
ASPRAKIS KIDS FA VS ARSENAL 13:30 DA LUZ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ-ΑΓΟ VS ΡΕΠΟ    

 

2006 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BARCELONA VS FAN AIANTAS 12:00 FOOTBALL PARK
STRIPES VS ELPIDA FC 09:40 ΑΛΙΟΝ
                      FC UNITED VS GALACTICOS 08:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ
MAVROUDES FA VS ARSENAL 12:00 ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ)
ΦΑΡΜΑ VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 12:20 ΦΑΡΜΑ
ΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ VS FUN FEVER 09:40 ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ

 

2006 CHAMPIONS A ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
FUTURE F.S. VS NICOSIA FC-JUNIOR 11:10 ΦΟΡΟΥΜ
ΠΥΡΓΑ FC VS ΤΑΚΤΑΚΑΛΑΣ 1931 13:10 ΑΛΙΟΝ
FC UNITED VS GALACTICOS 13:30 ΦΑΡΜΑ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ VS FUN FEVER 12:10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΑΝΣΟΛΕΙΟΣ VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 09:00 ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
DRAGAO FC VS FAN AIANTAS 09:40 CITY ΠΑΛΛ.
GALACTICOS-M VS ARSENAL 12:20 ΦΑΡΜΑ
ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ VS ΡΕΠΟ    

 

2007 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΦΑΡΜΑ VS ΠΑΝΤΑΖΗΣ 11:10 ΦΑΡΜΑ
FC UNITED VS GALACTICOS ‘B’ 13:20 ΚΕΡΑΥΝΟΣ
MAVROUDES FA ‘B’ VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 09:40 ΟΛΥΜΠΙΟΝ
MAVROUDES FA ‘A’ VS ARSENAL 10:50 ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ)
STRIPES FA VS GALACTICOS ‘A’ 08:30 ΑΛΙΟΝ
DRAGAO FC VS FUN FEVER 08:30 CITY ΠΑΛΛ.
NICOSIA FC-JUNIOR VS FAN AIANTAS 11:10 ΦΟΡΟΥΜ

 

2007 CHAMPIONS  ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MAVROUDES FA VS GALACTICOS 10:50 ΟΛΥΜΠΙΟΝ
ΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ VS ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ 08:30 ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ
ΦΑΡΜΑ VS ARSENAL 11:10 ΦΑΡΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ VS FAN AIANTAS 08:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ
FC UNITED VS FUN FEVER 09:40 ΚΕΡΑΥΝΟΣ
FUTURE F.S. VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 12:30 ΦΟΡΟΥΜ
STRIPES FA VS ΕΛΠΙΔΑ FC 10:50 ΑΛΙΟΝ
ΠΥΡΓΑ FC VS PROFESSIONAL 12:00 ΑΛΙΟΝ

 

2008 CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ VS ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ 09:40 DA LUZ
MAVROUDES-GRAMMAR VS ΠΑΝΤΑΖΗΣ 08:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ
ΠΥΡΓΑ FC VS GALACTICOS 09:40 ΑΛΙΟΝ
DRAGAO FC VS ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ 10:50 CITY ΠΑΛΛ.
MAVROUDES FA VS ARSENAL 13:10 ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ)
ΠΑΝΣΟΛΕΙΟΣ VS FAN AIANTAS 10:20 ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ASPRAKIS KIDS FA ‘Β’ VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 08:30 DA LUZ
FC UNITED VS ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 09:40 ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΦΑΡΜΑ VS FUTURE F.S 08:30 ΦΑΡΜΑ
STRIPES FA VS ΑSPRAKIS KIDS FA ‘Α’ 09:40 DA LUZ


2009 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
STRIPES FA VS GALACTICOS 12:00 ΑΛΙΟΝ
ΦΑΡΜΑ VS ARSENAL 09:50 ΦΑΡΜΑ
MAVROUDES FA VS PROFESSIONAL 10:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ
DRAGAO FC VS FUN FEVER 08:30 CITY ΠΑΛΛ.
FC UNITED VS FAN AIANTAS 12:10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ


2009 CHAMPIONS ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGAO FC VS NICOSIA FC-JUNIOR 09:40 CITY ΠΑΛΛ.
ASPRAKIS KIDS FA VS ΕΛΠΙΔΑ FC 08:30 DA LUZ
MAVROUDES FA VS FAN AIANTAS 08:30 ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ)
STRIPES FA VS ARSENAL 08:30 ΑΛΙΟΝ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ 09:40 ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ
PROFESSIONAL VS GALACTICOS 08:30 ΑΓ.ΔΟΜΕΤΙΟΥ
DRAGAO FC VS NICOSIA FC-JUNIOR 09:40 CITY ΠΑΛΛ.


2010 PREMIER ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGAO FC VS GALACTICOS 10:50 CITY ΠΑΛΛ.
GALACTICOS-M VS ΠΑΝΤΑΖΗΣ 13:30 ΦΑΡΜΑ
STRIPES FA VS PROFESSIONAL 10:50 ΑΛΙΟΝ
MAVROUDES FA VS FAN AIANTAS 09:40 ΑΛΑΝΑ(ΑΡΕΔΙΟΥ)
FC UNITED VS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 08:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ
FUN-FEVER VS ΡΕΠΟ    

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ