aekaelanorthosisapoelapollonarisethnikos achnasΠΑΡΑΛΙΜΝΙkarmiotissasalaminaΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥomonoiaΟΜΟΝΟΙΑ 29ΗΣ ΜΑΙΟΥpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLiga

Κυπριακό Πρωτάθλημα ΠοδοσφαίρουΑΚΑΔΗΜΙΕΣΤουρνουά Αγίας Νάπας: Το σήκωσε ο Άρης στους EAGLES 2017

Τουρνουά Αγίας Νάπας: Το σήκωσε ο Άρης στους EAGLES 2017

Στην Αγία Νάπα κτυπούσε η καρδιά του ποδοσφαίρου τις τελευταίες ημέρες καθώς διεξαγόταν το διεθνές τουρνουά Ayia Napa Youth Soccer Festival.

Η ομάδα της FSA (Football Star Academy – Άρης Λεμεσού) κατέκτησε την πρώτη θέση και αναδείχθηκε πρωταθλήτρια στην κατηγορία των EAGLES 2017 στο τουρνουά Αγίας Νάπας Soccer Festival.

H λεμεσιανή ομάδα με προπονητές τους Κωνσταντίνο Χαραλαμπίδη και Helena Low κέρδισε στον τελικό την ακαδημία Galacticos Λευκωσίας, με 4 – 1.

Αξίζει να σημειωθεί ότι η FSA- Άρης Λεμεσού, τερμάτισε στην πρώτη θέση έχοντας στο ενεργητικό της τρεις νίκες και μια ήττα.

Ο αγώνας διεξήχθη σε αθλητικά πλαίσια, με νικητές και ηττημένους να ξεχωρίζουν για το ήθος τους.