Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΒίντεο: Ο Ντούμπια «σόκαρε» την Ομόνοια, αποδοκιμασίες από μερίδα οπαδών

Βίντεο: Ο Ντούμπια «σόκαρε» την Ομόνοια, αποδοκιμασίες από μερίδα οπαδών

Ο Αμπουμπακάρ Ντούμπια σκόραρε και «σόκαρε» την Ομόνοια, στο 18ο λεπτό της αναμέτρησης Κυπέλλου, ανοίγοντας το σκορ για την Καρμιώτισσα.

Ο επιθετικός των φιλοξενουμένων έκλεψε από τον Μάθιους, μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε εύστοχα, στέλνοντας την μπάλα να χτυπήσει στο δοκάρι και μετά να καταλήξει στα δίκτυα του Ουζόχο.

Αποδοκιμασίες από μερίδα των οπαδών των πρασίνων, οι οποίοι πραγματοποίησαν και αποχή στα πρώτα 15 λεπτά του αγώνα, εκφράζοντας τη δυσαρέσκεια τους για τη βαριά ήττα (0-4) από τον ΑΠΟΕΛ και γενικότερα την άσχημη πορεία της ομάδας.