Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος από την 4η μέχρι 15η την αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 4η μέχρι τη 15η αγωνιστική καθώς και τις ημερομηνίες διεξαγωγής των αναβληθέντων αγώνων, εκτός από το ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση που θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.

4η αγωνιστική

Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου
19:00 Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου
18:00 Ομόνοια – Απόλλων
20:00 ΑΕΛ – Δόξα

Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου
18:00 Ανόρθωση – Πάφος F.C.
19:00 Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα

Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου
19:00 ΕΝΠ – ΑΠΟΕΛ

Παρασκευή, 27 Σεπτεμβρίου
Εξ αναβολής αγώνας 1ης αγωνιστικής
19:00 ΑΕΚ – Απόλλων

Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου
Αγώνας Super Cup
19:00, Αντώνης Παπαδόπουλος
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ

Τετάρτη, 2 Οκτωβρίου
Εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής
19:00 Ανόρθωση – Απόλλων

5η αγωνιστική

Παρασκευή, 4 Οκτωβρίου
19:00 ΑΕΚ – Εθνικός Άχνας

Σάββατο, 5 Οκτωβρίου
18:00 Πάφος F.C. – Ομόνοια
19:00 Δόξα – ΕΝΠ
20:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ

Κυριακή, 6 Οκτωβρίου
18:00 Απόλλων – Ολυμπιακός

**Ο αγώνας ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση αναβλήθηκε μετά από αίτημα του ΑΠΟΕΛ λόγω των Ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του και η ημερομηνία διεξαγωγής του θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.

6η αγωνιστική

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου
18:30 ΑΠΟΕΛ – Δόξα
20:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου
17:00 ΕΝΠ – Νέα Σαλαμίνα
18:00 Ανόρθωση – Ομόνοια
19:00 Ολυμπιακός – Πάφος F.C.

Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου
19:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ

7η αγωνιστική

Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου
19:00 Ομόνοια – Ολυμπιακός

Σάββατο, 26 Οκτωβρίου
18:00 Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας
19:00 Απόλλων – ΑΕΛ

Κυριακή, 27 Οκτωβρίου
17:00 ΑΕΚ – ΕΝΠ
19:00 Δόξα – Ανόρθωση

Δευτέρα, 28 Οκτωβρίου
19:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΠΟΕΛ

8η αγωνιστική

Παρασκευή, 1 Νοεμβρίου
19:00 Δόξα – Νέα Σαλαμίνα

Σάββατο, 2 Νοεμβρίου
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ
20:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια

Κυριακή, 3 Νοεμβρίου
17:00 ΕΝΠ – Απόλλων
18:00 Ανόρθωση – Ολυμπιακός

Δευτέρα, 4 Νοεμβρίου
19:00 ΑΕΛ – Πάφος F.C.

9η αγωνιστική

Παρασκευή, 8 Νοεμβρίου
19:00 ΑΕΚ – Δόξα

Σάββατο, 9 Νοεμβρίου
17:00 Ομόνοια – ΑΕΛ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση

Κυριακή, 10 Νοεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – ΕΝΠ
18:00 Ολυμπιακός – Εθνικός Άχνας
19:00 Απόλλων – ΑΠΟΕΛ

10η αγωνιστική

Σάββατο, 23 Νοεμβρίου
17:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ
18:00 ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C.
19:00 ΕΝΠ – Ομόνοια

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου
17:00 ΑΕΛ – Ολυμπιακός
18:00 Ανόρθωση – Εθνικός Άχνας

Δευτέρα, 25 Νοεμβρίου
19:00 Δόξα – Απόλλων

11η αγωνιστική

Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου
19:00 Ολυμπιακός – ΕΝΠ

Σάββατο, 30 Νοεμβρίου
18:00 ΑΕΚ – Ανόρθωση
19:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ

Κυριακή, 1η Δεκεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – Δόξα
18:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα

Δευτέρα, 2 Δεκεμβρίου
19:00 Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ

12η αγωνιστική

Παρασκευή, 6 Δεκεμβρίου
19:00 Πάφος F.C – Νέα Σαλαμίνα

Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου
17:00 Ανόρθωση – ΑΕΛ
19:00 Ολυμπιακός – ΑΠΟΕΛ

Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου
16:00 Ομόνοια – Δόξα
18:00 Απόλλων – ΑΕΚ

Δευτέρα, 9 Δεκεμβρίου
19:00 Εθνικός Άχνας – ΕΝΠ

13η αγωνιστική

Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου
19:00 Δόξα – Ολυμπιακός

Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου
17:00 ΑΕΚ – Πάφος
19:00 Απόλλων – Ανόρθωση

Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου
17:00 ΕΝΠ – ΑΕΛ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια

Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου
19:00 ΑΠΟΕΛ – Εθνικός Άχνας

14η αγωνιστική

Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου
19:00 Ανόρθωση – ΕΝΠ

Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – Απόλλων
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ

Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου
16:00 Ολυμπιακός – Νέα Σαλαμίνα
17:00 Ομόνοια – ΑΕΚ
18:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα

15η αγωνιστική

Παρασκευή, 3 Ιανουαρίου 2020
19:00 Δόξα – ΑΕΛ

Σάββατο, 4 Ιανουαρίου 2020
17:00 ΑΕΚ – Ολυμπιακός
19:00 Απόλλων – Ομόνοια

Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020
17:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΝΠ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας

Δευτέρα, 6 Ιανουαρίου
19:00 Πάφος F.C. – Ανόρθωση

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

Τετάρτη, 8 Ιανουαρίου 2020
19:00 ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός (εξ αναβολής αγώνας 1ης αγωνιστικής)

Τετάρτη, 15 Ιανουαρίου 2020
19:00 Εθνικός Άχνας – ΑΠΟΕΛ (εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής)

ΠΗΓΗcfa.com.cy
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ