Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 18η μέχρι την 23η αγωνιστική

Το πρόγραμμα των αγώνων από την 18η αγωνιστική μέχρι την 23η αγωνιστική του Πρωταθλήματος CYTA καθορίστηκε ως ακολούθως:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 07.01.2017
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού (PRIMETEL)
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 08.01.2017
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
17:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 09.01.2017
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.01.2017
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.01.2017
16:00 OMONOIA Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (PRIMETEL)
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών (CYTAVISION)
18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 16.01.2017
19:00ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.01.2017
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.01.2017
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 23.01.2017
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.01.2017
17:00 OMONOIA Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (PRIMETEL)
17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.01.2017
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών (CYTAVISION)
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΖ Ζακακίου (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 30.01.2017
19:00 AEΛ Λεμεσού – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 04.02.2017
17:00 AEZ Ζακακίου – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (PRIMETEL)
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.02.2017
16:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας (CYTAVISION)
18:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 06.02.2017
19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 11.02.2017
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΖ Ζακακίου (PRIMETEL)
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
19:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 12.02.2017
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 13.02.2017
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

Το πρόγραμμα καταρτίστηκε μετά από συνεννόηση με τη Cytavision και την Primetel που έχουν τα τηλεοπτικά και έγκριση της αστυνομίας για σκοπούς αστυνόμευσης των αγώνων.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ