Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΜΟΝΟΙΑΣόκαρε σε οκτώ λεπτά την Ομόνοια η Πάφος FC, αποδοκιμασίες στο ΓΣΠ (vids)

Σόκαρε σε οκτώ λεπτά την Ομόνοια η Πάφος FC, αποδοκιμασίες στο ΓΣΠ (vids)

Απίστευτα πράγματα στο ΓΣΠ. Η Ομόνοια προηγήθηκε 2-0 της Πάφος FC και έδειχνε να «καθαρίζει» το παιχνίδι, όμως, σε διάστημα πέντε λεπτών η παφιακή ομάδα έφερε τα κάτω-πάνω με την Ομόνοια να κάνει την διαδρομή παράδεισος-κόλαση.

Στο 58’ ο Ανγκούλο μείωσε σε 2-1, στο 60’ ο Νέμετς ισοφάρισε, στο 63’ ο ίδιος παίκτης έδωσε προβάδισμα 2-3 στην Πάφος FC, ενώ ο Ανγκούλο στο 66’ πέτυχε τέταρτο γκολ για τους φιλοξενούμενους.

Η Ομόνοια σε οκτώ λεπτά δέχθηκε όσα τέρματα είχε δεχθεί σε ολόκληρο το πρωτάθλημα μέχρι στιγμής. Οι οπαδοί της Ομόνοιας αποδοκίμασαν έντονα τους ποδοσφαιριστές, αλλά και τον Άνχελ Γκόμεθ.