Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΜΟΝΟΙΑΒίντεο: O Πάντσεον τιμώρησε την ασυνεννοησία των Παναγή-Λανγκ

Βίντεο: O Πάντσεον τιμώρησε την ασυνεννοησία των Παναγή-Λανγκ

Στην πρώτη φάση που κατέγραψε στο πρώτο μέρος, η Πάφος κατάφερε να σκοράρει! Οι γαλάζιοι δεν απείλησαν καθ’ όλη την διάρκεια του 45λεπτου, δέχθηκαν γκολ από την Ομόνοια στο 14’, ωστόσο στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Πάντσεον έφερε το ματς στα ίσα. Μετά κεφαλιά του Ράκελς, ο Παναγή δεν συνεννοήθηκε με τον Λανγκ (η κάμερα έπιασε τον Κύπριο κίπερ να του λέει πως δεν έπρεπε να πηδήξει), πήδηξαν και οι δύο χωρίς όμως να διώξουν αποτελεσματικά και ο Άγγλος από το ύψος της περιοχής με δυνατό πλασέ πέτυχε το 1-1.