Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΜΟΝΟΙΑΟμόνοια: Ενημερώνει για τις λεπτομέρειες ενόψει Ντιναμό

Ομόνοια: Ενημερώνει για τις λεπτομέρειες ενόψει Ντιναμό

Για τις λεπτομέρειες του επαναληπτικού αγώνα με αντίπαλο τη Ντιναμό την Τρίτη (27/7), για τον δεύτερο γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ ενημέρωσε η Ομόνοια.

Τη Δεύτερα 26/7 θα πραγματοποιήθει στις 17:00 η καθιερωμένη συνέντευξη Τύπου των πρασίνων, ενώ δύο ώρες μετά (19:00) θα γίνει η τελευταία προπόνηση πριν το ματς στο «Ηλίας Πούλλος».

Την ίδια ώρα θα προπονηθεί και η Ντιναμό στο «ΓΣΠ».

Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Τρίτη 27 Ιουλίοι στις 19:00.

Η ενημέρωση της Ομόνοιας:

Την ερχόμενη Τρίτη, 27 Ιουλίου, θα πραγματοποιηθεί ο επαναληπτικός αγώνας με αντίπαλο την GNK DINAMO, στο πλαίσιο της 2ης προκριματικής φάσης του Champions League.

Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί στο στάδιο ΓΣΠ και θα ξεκινήσει στις 19:00.

Πιο κάτω παρουσιάζουμε το αυριανό πρόγραμμα σε σχέση με τον αγώνα:

26.07, 17:00 | Συνέντευξη Τύπου ΟΜΟΝΟΙΑΣ στο ΓΣΠ
26.07, 19:00 | Προπόνηση ΟΜΟΝΟΙΑΣ στο «ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΛΟΣ» ανοικτή για τα ΜΜΕ τα πρώτα 15 λεπτά
26.07, 19:00 | Προπόνηση GNK DINAMO ZAGREB στο ΓΣΠ, ανοικτή για τα ΜΜΕ τα πρώτα 15 λεπτa