Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΑΕΕΚ - Ολυμπιακός: Φιλικός συμβιβασμός, συστήθηκε με γκολ ο Χάνι

ΠΑΕΕΚ – Ολυμπιακός: Φιλικός συμβιβασμός, συστήθηκε με γκολ ο Χάνι

Σε φιλικό παιχνίδι το οποίο διεξήχθη στο «Κερύνεια-Επιστροφή» ΠΑΕΕΚ και Ολυμπιακός Λευκωσίας έφεραν ισοπαλία 1-1.

Το σκορ άνοιξε η ΠΑΕΕΚ με τον Αντωνίου (πρώην παίκτης των μαυροπρασίνων) στο 72ο λεπτό, ενώ στο 85′ ο Χάνι ισοφάρισε για τους μαυροπράσινους στο ανεπίσημο ντεμπούτο του μία μέρα μετά την ανακοίνωση της απόκτησής του με δανεισμό από τον ΑΠΟΕΛ.

Ο Ιορδανός μεσοεπιθετικός πέρασε ως αλλαγή στο 60ο λεπτό και στο 85′ σκόραρε με πλασέ μέσα στην περιοχή απέναντι στον αντίπαλο τερματοφύλακα.

Εντεκάδες (δεν υπάρχει ενημέρωση για αλλαγές από καμία ομάδα):

ΠΑΕΕΚ: Ραφαέλ, Χαραλάμπους, Σαμάρας, Δημητρίου, Έσελινκ, Μαγιούκ, Τίμερμανς, Χριστοδούλου, Χάλαχαν, Αντωνίου, Ποτς.

Ολυμπιακός: Καράδαης, Τσολάκης, Σωτηρίου, Καραγιάννης, Χαραλάμπους, Κυριάκου, Άντι, Ζαχαρίου, Βενιζέλος, Πεχλιβάνης, Ανδρέου Λ.