Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥΦιλικός συμβιβασμός στο Ζακάκι

Φιλικός συμβιβασμός στο Ζακάκι

ΑΕΖ και Δόξα εξήλθαν ισόπαλες 1-1 σε φιλικό που διεξήχθη στο Ζακάκι. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Σάββα και διατήρησαν το προβάδισμά τους μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Ωστόσο, οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο δεύτερο 45λεπτο με τον Πιτταρά. Οι Νικόλας Μαρτίδης και Λούκας Χατζηλούκας έκαναν τις δοκιμές τους και έβγαλαν τα συμπεράσματά τους για την κατάσταση της ομάδας τους.

Τα αρχικά σχήματα των δύο ομάδων.

AEZ: Χρυσοστόμου, Κυριάκου, Σακελλαρίου, Σκόπλιακ, Μαμμίδης, Αουρέλιο, Τσιμότζι, Βιγιαφάνε, Πάγκαλος, Ανδρέου, Παχίπης.

ΔΟΞΑ: Ευσταθίου, Λεονάρντο, Στυλιανού, Μαρκές, Αρέτας, Θεμιστοκλέους, Κένιντι, Γουατζά, Φοφανά, Χριστοδούλου, Σάββα.