Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥΠάφος F.C-Απόλλων: Τούμπα εις διπλούν στις καθυστερήσεις (videos)

Πάφος F.C-Απόλλων: Τούμπα εις διπλούν στις καθυστερήσεις (videos)

Απίστευτο το τελευταίο δίλεπτο του πρώτου ημιχρόνου στον αγώνα μεταξύ της Πάφου και του Απόλλωνα που διεκόπη τον Δεκέμβριο λόγω έλλειψης φωτισμού και συνεχίζεται το απόγευμα της Τετάρτης. Ενώ το σκορ ήταν 1-1, ο Πίττας έδωσε προβάδισμα στους κυανόλευκους στο 45’+1 καθώς εκμεταλλεύτηκε το λάθος στην άμυνα των γηπεδούχων που δεν έδιωξαν και έκανε το 1-2. Η Πάφος όμως είπε την… τελευταία της λέξη καθώς διαμόρφωσε το 2-2 στο 45’+2 (!) με τον Βα να εκμεταλλεύεται την ολιγωρία στην άμυνα των φιλοξενουμένων, να δίνει στον Καμπράλ ο οποίος με πλασέ νίκησε τον Μολ.