Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ«Δεν είναι εύκολο...»

«Δεν είναι εύκολο…»

Οι δηλώσεις του Μπρούνο Μπαλταζάρ μετά τη νίκη της AEΛ με 1-0 επί της Δόξας: «Ήταν πολύ καλό παιχνίδι, με πολλές ευκαιρίες και για τις δύο ομάδες. Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο, φτιάξαμε ευκαιρίες με μεγαλύτερη αυτή του Σάσι. Η Δόξα είχε το δοκάρι και μας έδειξαν ότι ήρθαν για τους τρεις βαθμούς. Αντιδράσαμε σωστά, το δεύτερο μέρος άρχισε ισορροπημένα με τις δύο ομάδες να προσπαθούν να σκοράρουν. Στα τελευταία 25-30 λεπτά πήραμε τον έλεγχο και δημιουργήσαμε ευκαιρίες καταφέρνοντας να σκοράρουμε το γκολ που μας έδωσε τη νίκη. Συγχαρητήρια στους παίκτες μου. Δεν είναι εύκολο να παίζεις απέναντι σε καλές ομάδες. Έδειξαν ότι είναι καλή ομάδα η Δόξα και σίγουρα θα κάνουν καλή χρονιά. Ευχαριστούμε τον κόσμο που μας στήριζαν μέχρι το τελευταίο λεπτό ακόμα και στις άσχημες στιγμές του αγώνα».