Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣΒΙΝΤΕΟ: Έκρυψαν τη μπάλα, ο Κακουλλής την εμφάνισε στα δίχτυα!

ΒΙΝΤΕΟ: Έκρυψαν τη μπάλα, ο Κακουλλής την εμφάνισε στα δίχτυα!

Το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της ανδρικής Ομόνοιας πέτυχε ο Ανδρόνικος Κακουλλής, στο 36ο λεπτό του ντέρμπι με την ΑΕΚ, ξαναβάζοντας σε θέση οδηγού την ομάδα του (2-1), λίγα λεπτά μετά την ισοφάριση από τον Ιωάννου (δείτε ΕΔΩ). Είχαν προηγηθεί οι «πράσινοι» με πέναλτι του Γκόμεθ (δείτε ΕΔΩ).

Ο νεαρός επιθετικός που κέρδισε την εμπιστοσύνη του Χένινγκ Μπεργκ αντί του Φέντορ Μίκου για τη θέση του τιμωρημένου με κίτρινες κάρτες Ματ Ντέρμπισαϊαρ, πέτυχε ένα εύκολο γκολ, όταν μετά από έναν εξαιρετικό συνδυασμό των Τιάγκο και Λέτσγιακς, ο τελευταίος του έδωσε έτοιμο γκολ και ο Κακουλλής δεν λάθεψε στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα του Τόνιο.

Ο νεαρός το πανηγύρισε με τη ψυχή του, φιλώντας και δείχνοντας αρχικά το «τριφύλλι» στο στήθος και μετά έπεσε στην αγκαλιά των συμπαικτών του.

Δείτε το γκολ του νεαρού επιθετικό στο βίντεο που ακολουθεί…