aekaelakritasanorthosisapoelapollonarisdoksakarmiotissasalaminaomonoiaolympiakosparalimnipafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLiga

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣΜέρα-έκπληξη το Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ και μεσοβδόμαδα ματς

Μέρα-έκπληξη το Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ και μεσοβδόμαδα ματς

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Cyta περιόδου 2017-2018 από την 3η μέχρι την 18η αγωνιστική.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.09.2017

18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ– ΑΠΟΛΛΩΝ

19:00 ΑΕΛ – ΔΟΞΑ

20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΕΛ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.09.2017

18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΛΚΗ

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΡΗΣ

19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.09.2017

19:00 ΕΡΜΗΣ– ΑΕΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 16.09.2017

18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΟΜΟΝΟΙΑ

20:00 ΑΕΚ – ΑΕΛ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 17.09.2017

18:00 ΔΟΞΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

19:00 ΑΛΚΗ – ΑΡΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 18.09.2017

19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 22.09.2017

19:00 ΑΡΗΣ – ΑΠΟΕΛ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 23.09.2017

18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΛΚΗ

19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ

20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 24.09.2017

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ– ΠΑΦΟΣ FC

ΔΕΥΤΕΡΑ, 25.09.2017

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΔΟΞΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 30.09.2017

18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΕΡΜΗΣ

19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

20:00 ΑΕΚ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 01.10.2017

18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΛ

19:00 ΔΟΞΑ – ΑΡΗΣ

20:00 ΑΛΚΗ – ΑΠΟΕΛ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 13.10.2017

19:00 ΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.10.2017

18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ

20:00 ΑΡΗΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.10.2017

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ

19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΛΚΗ

20:00 ΑΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC

ΔΕΥΤΕΡΑ, 16.10.2017

19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.10.2017

18:00 ΑΛΚΗ  – ΔΟΞΑ

18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ

19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

20:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ

20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.10.2017

18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 24.10.2017

18:00 ΔΟΞΑ – ΑΕΚ

20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ, 25.10.2017

18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ

18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΠΑΦΟΣ FC

19:00 ΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

20:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΛΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ, 26.10.2017

19:00 ΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.10.2017

18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ

20:00 ΑΛΚΗ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.10.2017

18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ

18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΡΗΣ

19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ–ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

20:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΕΛ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΤΟ, 04.11.2017

17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

18:00 ΔΟΞΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

19:00 ΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.11.2017

16:00 ΑΠΟΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ

17:00 ΑΕΛ – ΑΛΚΗ

18:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 17.11.2017

19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΕΛ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 18.11.2017

17:00 ΑΛΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ

18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΚ

18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 19.11.2017

16:00 ΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 20.11.2017

19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 25.11.2017

18:00 ΑΠΟΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

18:00 ΑΡΗΣ – ΕΡΜΗΣ

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΛ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 26.11.2017

16:00 ΑΕΚ – ΠΑΦΟΣ FC

17:00 ΔΟΞΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ

18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΛΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 27.11.2017

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ– ΕΘΝΙΚΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 02.12.2017

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΦΟΣ FC

17:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ

18:00 ΑΛΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 03.12.2017

16:00 ΑΡΗΣ – ΑΕΛ

17:00 ΔΟΞΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 04.12.2017

19:00 ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.12.2017

17:00 ΕΡΜΗΣ – ΔΟΞΑ

18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΕΘΝΙΚΟΣ

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ –ΑΛΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.12.2017

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΡΗΣ

17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ– ΑΕΚ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.12.2017

17:30 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ

20:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 16.12.2017

16:00 ΑΡΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ

19:00 ΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 17.12.2017

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

17:00 ΔΟΞΑ – ΑΕΛ

18:00 ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 18.12.2017

19:00 ΑΛΚΗ – ΠΑΦΟΣ FC

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ, 20.12.2017

17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

18:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ

ΠΕΜΠΤΗ, 21.12.2017

17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΔΟΞΑ

18:00 ΑΡΗΣ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης

19:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΟΣ FC

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 02.01.2018

17:00 ΔΟΞΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ

19:00 ΑΛΚΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ, 03.01.2018

17:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ

18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ

18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19:00 ΑΕΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ