Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ: Μόνο αυτό αξίζει να δεις! (video)

ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ: Μόνο αυτό αξίζει να δεις! (video)

Γκολάρα βγαλμένη από παραμύθι και τέζα η ΑΕΚ. Ο Γιώργος Εφραίμ δεν ήταν πονηρός (σύμφωνα με το λαϊκό άσμα), αλλά ΦΟΒΕΡΟΣ! Πέρασε στο γήπεδο στο 67ο λεπτό και αφού στο 75′ σημείωσε το γκολ της ζωής του από το κέντρο του γηπέδου, στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων έδωσε έτοιμο τέρμα στον Ενσούε, ο οποίος έβαλε το κερασάκι στην τούρτα για το 3-1 του ΑΠΟΕΛ στο ντέρμπι. Η ΑΕΚ προσπάθησε, είχε τα δικά της καλά διαστήματα, προηγήθηκε και σωστά φωνάζει για πέναλτι που δεν υπήρχε στο γκολ με το οποίο ισοφάρισαν οι γαλαζοκιτρινοι. Δείτε το γκολ του Εφραίμ στο 4:30.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Ο Γιώργος ήταν… ΦΟΒΕΡΟΣ και τέζα η ΑΕΚ!