aekaelanorthosisapoelapollonarisdoksaehtnikosomonoiaolympiakospaeekpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLigaEuro 2020

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣΑνακοινώθηκε! Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μετά τις γιορτές

Ανακοινώθηκε! Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μετά τις γιορτές

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 19η αγωνιστική μέχρι και την 23η αγωνιστική. Υπενθυμίζουμε ότι στις 28 Ιανουαρίου είναι προγραμματισμένες οι Προεδρικές Εκλογές, ενώ με την πιθανότητα να έχουμε και δεύτερο γύρο στις εκλογές στις 4 Φεβρουαρίου, η 22η και η 23η αγωνιστική θα διεξαχθούν Τρίτη και Τετάρτη.

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.01.2018
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
19:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.01.2018
15:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 08.01.2018
19:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 10.01.2018
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 13.01.2018
16:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)
19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 14.01.2018
15:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (PRIMETEL)
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – AEΛ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 15.01.2018
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ (2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 17.01.2018
17:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσoύ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (PRIMETEL)

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 20.01.2018
16:00 AΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 21.01.2018
15:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
16:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
18:00 AΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 22.01.2018
19:00 EΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 24.01.2018
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 30.01.2018
17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 31.01.2018
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (PRIMETEL)
17:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ANΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 06.02.2018
17:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
18:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
18:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)
19:00 AEK Λάρνακας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 07.02.2018
17:00 ANOΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
18:00 AEΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ