Διεθνή Ποδοσφαιρικά Νέα | Διεθνή Αθλητικά ΝέαΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΔύο γκολ σε τέσσερα λεπτά ο Κριστιάνο Ρονάλντο! (vids)

Δύο γκολ σε τέσσερα λεπτά ο Κριστιάνο Ρονάλντο! (vids)

Με δύο γκολ στα πρώτα τέσσερα λεπτά της αναμέτρησης ξεκίνησε ο Κριστιάνο Ρονάλντο απέναντι στην Ανδόρρα!

Σίγουρα ο αντίπαλος δεν είναι πρώτης γραμμής, ούτε δεύτερης και θα αποτελέσει τον σάκο του μποξ στον δεύτερο όμιλο, εντούτοις δεν είναι και το πιο σύνηθες για έναν ποδοσφαιριστή να βρίσκει δύο φορές δίχτυα τέσσερα λεπτά μετά την «σέντρα»!

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο άνοιξε το σκορ στο 2′, έκανε το 2-0 στο 4′ και προφανώς έχει βρει ευκαιρία να… ξεμπουκώσει στο ματς που είναι σε εξέλιξη.

Cristiano Ronaldo Goal – Portugal 2-0 Andorra… από Football–Live