Aθλητικά NέαΤρομερή επιστροφή της Τρανμίρ, άφησε έξω τους «χωριάτες» η Φούλαμ!

Τρομερή επιστροφή της Τρανμίρ, άφησε έξω τους «χωριάτες» η Φούλαμ!

Απίστευτο «comeback» κατέγραψε η Τρανμίρ στο «Βίκαρεϊτζ Ρόουντ» απέναντι στη Γουόρφορντ, με τις «σφήκες» να προηγούνται στο ημίχρονο με 3-0 και το ματς να λήγει τελικά ισόπαλό με σκορ 3-3 και την ομάδα τους γηπεδούχους να ολοκληρώνουν το ματς με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Περέιρα στο 89ο λεπτό.

Ρεβάνς θα χρειαστούν και τα ζευγάρια Κάρντιφ-Καρλάιλ και Ρέντινγκ-Μπλάκπουλ που ολοκληρώθηκαν με σκορ 2-2 ενώ η Φούλαμ συνεχίζει στον 4ο γύρο μετά τη νίκη της με σκορ 2-1 επί της Άστον Βίλα.

Η Σέφιλντ Γουένσντεϊ έκανε την έκπληξη στην έδρα της Μπράιτον με σκορ 1-0 ενώ με εμφατικό τρόπο προκρίθηκαν οι Νόριτς και Όξφορντ Γιουνάιτεντ, επικρατώντας των Πρέστον και Χάρτλπουλ με σκορ 4-2 και 4-1 αντίστοιχα.