Aθλητικά NέαΟπαδοί της Μαρσέιγ έφυγαν πριν τη λήξη και… έτρεξαν πίσω μετά το γκολ στο 96’!

Οπαδοί της Μαρσέιγ έφυγαν πριν τη λήξη και… έτρεξαν πίσω μετά το γκολ στο 96’!

Φοβερό σκηνικό καταγράφηκε στο περιθώριο του αγώνα Κυπέλλου της Μαρσέιγ με την Ανεζί.

Απογοητευμένοι από την εξέλιξη του αγώνα (αφού η ομάδα της β’ κατηγορίας είχε ανατρέψει το σκορ σε 1-2) αρκετοί φίλοι των γηπεδούχων αποφάσισαν να φύγουν πριν τη λήξη.

Ακούγοντας ωστόσο τους πανηγυρισμούς για το γκολ στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων, έτρεξαν άρον-άρον να επιστρέψουν στις εξέδρες για να δουν την παράταση.

Εκεί πάντως «τιμωρήθηκαν» κατά μια έννοια για την έλλειψη πίστης στην ομάδα τους, αφού έμεινε το 2-2 και τελικά η Μαρσέιγ γνώρισε ντροπιαστικό αποκλεισμό στα πέναλτι με 7-6.