Aθλητικά NέαH κίνηση του Σαλάχ που έκανε πιτσιρικά να κλάψει από συγκίνηση (vid)

H κίνηση του Σαλάχ που έκανε πιτσιρικά να κλάψει από συγκίνηση (vid)

Ο Μοχάμεντ Σαλάχ βρήκε δίχτυα κόντρα στην Σαουθάμπτον στο 45ο λεπτό όμως το ωραιότερο τέρμα του με την κόκκινη φανέλα το σημείωσε λίγα λεπτά μετά το φινάλε του αγώνα στο Άνφιλντ. Ο Αιγύπτιος μετά τη νίκη με 3-0 της Λίβερπουλ και πηγαίνοντας προς τα αποδυτήρια είδε έναν πιτσιρικά που κρατούσε στα χέρια του ένα σημείωμα με αποδέκτη τον ίδιο και ζητούσε τη φανέλα του. Ο Σαλάχ πήγε προς το μέρος του μικρού και παρέδωσε στα χέρια του τη φανέλα με αποτέλεσμα ο πιτσιρικάς να ξεσπάσει σε κλάματα.