Aθλητικά Nέα«Είναι το χειρότερο αποτέλεσμα μετά από ένα καλό σερί...»

«Είναι το χειρότερο αποτέλεσμα μετά από ένα καλό σερί…»

Ο Κυριάκος Δημητρίου μετά το τέλος του αγώνα μίλησε στην Cytavision και μετά την ήττα με 1-2 από την Ένωση στο Παραλίμνι.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του εκπροσώπου Τύπου της ΑΕΚ: «Ήταν ένα κακό αποτέλεσμα. Παρουσιάσαμε δύο όψεις, κάναμε πολύ καλό πρώτο ημίχρονο, βγάλαμε ενέργειες, είχαμε φάσεις, πετύχαμε ένα γκολ, δεχθήκαμε ισοφάριση στην πρώτη ευκαιρία του αντίπαλου. Στο δεύτερο ημίχρονο τίποτε δεν λειτούργησε σωστά. Είναι το χειρότερο αποτέλεσμα μετά από ένα καλό σερί. Ήταν δίκαιη η νίκη της Ένωσης. Είναι ένα αποτέλεσμα που δεν το θέλαμε σε καμιά περίπτωση, μας παίρνει πίσω και το χειρότερο είναι πως μετά από καλό πρώτο ημίχρονο, δεν μπορέσαμε να σώσουμε συνέχεια στο δεύτερο ημίχρονο. Είναι μια σκληρή αλήθεια. Δεν έχουμε άλλη επιλογή από το να κοιτάξουμε το επόμενο παιχνίδι».