aekaelanorthosisapoelapollonarisdoksaehtnikosomonoiaolympiakospaeekpafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLigaEuro 2020

ΕΛΛΑΔΑΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤΑυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα του Mundobasket 2019

Αυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα του Mundobasket 2019

Αρχίζει σε λίγες μέρες το Mundobasket 2019 στην Κίνα. Οι αγώνες θα διεξαχθούν από 31 Αυγούστου έως και 15 Σεπτεμβρίου. Η Ελλάδα αρχίζει τις υποχρεώσεις της την Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου, καθώς αντιμετωπίζει το Μαυροβούνιο στις 15:00. Στα άλλα δύο παιχνίδια του ομίλου θα αντιμετωπίσει τις Βραζιλία (03/09, 15:00) και Νέα Ζηλανδία (05/09, 15:00).

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 31 Αυγούστου

10:30 Αγκόλα – Σερβία

11:00 Πολωνία – Βενεζουέλα

11:30 Ρωσία – Νιγηρία

11:30 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο

14:30 Φιλιππίνες – Ιταλία

15:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα

15:30 Ισπανία – Τυνησία

15:30 Αργεντινή – Νότια Κορέα

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

10:30 Καναδάς – Αυστραλία

11:00 Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία

11:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία

11:30 Τουρκία – Ιαπωνία

14:30 Σενεγάλη – Λιθουανία

15:00 Ελλάδα – Μαυροβούνιο

15:30 Τσεχία – ΗΠΑ

15:30 Γαλλία – Γερμανία

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

10:30 Ιταλία – Αγκόλα

11:00 Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού

11:30 Νιγηρία – Αργεντινή

11:30 Τυνησία – Ιράν

14:30 Σερβία – Φιλιππίνες

15:00 Κίνα – Πολωνία

15:30 Πουέρτο Ρίκο – Ισπανία

15:30 Νότια Κορέα – Ρωσία

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

10:30 Αυστραλία – Σενεγάλη

11:00 Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία

11:30 Ιαπωνία – Τσεχία

11:30 Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία

14:30 Λιθουανία – Καναδάς

15:00 Βραζιλία – Ελλάδα

15:30 ΗΠΑ – Τουρκία

15:30 Ιορδανία – Γαλλία

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

10:30 Αγκόλα – Φιλιππίνες

11:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία

11:30 Πουέρτο Ρίκο – Τυνησία

11:30 Νότια Κορέα – Νιγηρία

14:30 Ιταλία – Σερβία

15:00 Βενεζουέλα – Κίνα

15:30 Ρωσία – Αργεντινή

15:30 Ισπανία – Ιράν

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

10:30 Καναδάς – Σενεγάλη

11:00 Βραζιλία – Μαυροβούνιο

11:30 Τουρκία – Τσεχία

11:30 Γερμανία – Ιορδανία

14:30 Λιθουανία – Αυστραλία

15:00 Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία

15:30 ΗΠΑ – Ιαπωνία

15:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14:00 Προημιτελικός

16:00 Προημιτελικός

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14:00 Προημιτελικός

16:00 Προημιτελικός

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14:00 Αγώνας κατάταξης 5-8

16:00 Αγώνας κατάταξης 5-8

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11:00 Ημιτελικός

15:00 Ημιτελικός

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11:00 Αγώνας κατάταξης 7-8

15:00 Αγώνας κατάταξης 5-6

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11:00 Μικρός τελικός

15:00 Τελικός

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ