aekaelakritasanorthosisapoelapollonarisdoksakarmiotissasalaminaomonoiaolympiakosparalimnipafosSuper LeaguePremier LeagueSerie ALaLiga

ΑΛΛΑ ΣΠΟΡΒΟΛΕΪΣερβίς και στα κορίτσια Κ14 και Κ16 χρόνων το ερχόμενο Σάββατο 26...

Σερβίς και στα κορίτσια Κ14 και Κ16 χρόνων το ερχόμενο Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Σερβίς και στα κορίτσια το ερχόμενο Σάββατο για τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα κατηγοριών κάτω των 14 και κάτω των 16 χρόνων παγκορασίδων και κορασίδων αντίστοιχα.

Συμμετέχουν 25 ομάδες (για πρώτη φορά θα αγωνιστούν οι νεοσύστατες ομάδες Δίας Έμπας και Lemesos Volleyball) οι οποίες χωρίστηκαν σε 6 ομίλους ως ακολούθως:

Α’ Όμιλος
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΕΤ., ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡΕΝΑΡΟΥ, ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΒ, ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

Β’ Όμιλος
LEMESOS VOLLEYBALL, ΑΠΟΛΛΩΝ, ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ

Γ’ Όμιλος
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ, ΛΕΟΝΤΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ, ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Δ’ Όμιλος
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ, ΠΑΦΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

Ε’ Όμιλος
ΑΕΛ, ΕΝ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, ΑΠΟΚ ΚΥΠΡΟΥ

ΣΤ’ Όμιλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΥΛΑΣ, ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ, ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ, ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Η πρώτη αγωνιστική θα διεξαχθεί το Σάββατο 26 Οκτωβρίου με τις ακόλουθες συναντήσεις:

Α’ Όμιλος
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΕΤ. – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡΕΝΑΡΟΥ (Κ14 γήπεδο Θεμιστόκλειο)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΕΤ. – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡΕΝΑΡΟΥ (Κ16 γήπεδο Θεμιστόκλειο)
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ (Κ14 γήπεδο Βεργίνας)
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ (Κ16 γήπεδο Βεργίνας)

Β’ Όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ – LEMESOS VOLLEYBALL (Κ14 γήπεδο Απόλλων)
ΑΠΟΛΛΩΝ – LEMESOS VOLLEYBALL (Κ16 γήπεδο Απόλλων)
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Κ14 γήπεδο γυμνασίου Γερίου)
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Κ16 γήπεδο γυμνασίου Γερίου)

Γ’ Όμιλος
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ (Κ14 γήπεδο Αθλ. Κέντρο Ανόρθωσης – πρώην ΑΤΙ)
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ (Κ16 γήπεδο Αθλ. Κέντρο Ανόρθωσης – πρώην ΑΤΙ)
ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Κ14 γήπεδο Λυκείου Ιδαλίου)
ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Κ16 γήπεδο Λυκείου Ιδαλίου)

Δ’ Όμιλος
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΠΑΦΙΑΚΟΣ (Κ14 γήπεδο Γυμνασίου Έμπας)
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΠΑΦΙΑΚΟΣ (Κ16 γήπεδο Γυμνασίου Έμπας)
ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. – ΟΜΟΝΟΙΑ (Κ14 γήπεδο Γυμνασίου Λατσιών)
ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. – ΟΜΟΝΟΙΑ (Κ16 γήπεδο Γυμνασίου Λατσιών)

Ε’ Όμιλος
ΕΝΑΑΘ – ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ (Κ14 γήπεδο Γυμνασίου Αγ. Αθανασίου)
ΕΝΑΑΘ – ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ (Κ16 γήπεδο Αγ. Αθανασίου)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. – ΑΠΟΚ (Κ14 γήπεδο Νεάπολη – Επιστροφή)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. – ΑΠΟΚ (Κ16 γήπεδο Νεάπολη – Επιστροφή)
*Η ΑΕΛ έχει ρεπό

ΣΤ’ Όμιλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (Κ14 γήπεδο Πύλας)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (Κ16 γήπεδο Πύλας)
ΡΟΤΣΙΔΗΣ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ (Κ14 γήπεδο Βεργίνας)
ΡΟΤΣΙΔΗΣ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ (Κ16 γήπεδο Βεργίνας)

Την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019 θα διεξαχθεί εμβόλιμη αγωνιστική για τον Ε’ Όμιλο. Το Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019 θα διεξαχθεί πλήρης αγωνιστική για όλους τους ομίλους.

ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ