Ξυλοτύμβου: Παρουσίασε δύο πρόσωπα (pics)

Aναφορά στο παιχνίδι με την Ολυμπιάδα Λυμπιών κάνει ο Ποδοσφαιρικός Όμιλος Ξυλοτύμβου στην επίσημή του σελίδα στο Facebook.

Aναλυτικά:

“Τις πρώτες μας βαθμολογικές απώλειες είχαμε στον αγώνα με την Ολυμπιάς Λυμπιών, αφού μείναμε στην ισοπαλία 1-1. Η ομάδα παρουσίασε δύο πρόσωπα. Ένα μέτριο έως κακό πρώτο ημίχρονο και ένα πολύ καλό δεύτερο ημίχρονο.

Βρεθήκαμε πίσω στο σκορ από το ημίχρονο χωρίς να κινδυνέψουμε και ιδιαίτερα. Με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου σαφώς βελτιωμένοι, επιβληθήκαμε του αντιπάλου μας, ισοφαρίσαμε ενώ στη συνέχεια χάθηκαν ξεκάθαρες ευκαιρίες για να γυρίσουμε το παιχνίδι.