Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta μέχρι την 17η αγωνιστική


Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 3η μέχρι τη 17η αγωνιστική.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.09.2016
ΑΕΚ Λάρνακας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 18:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00
NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 19:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.09.2016
ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.09.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΖ Ζακακίου 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.09.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΡΗΣ Λεμεσού 20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 19.09.2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμδιιών – ΑΕΛ Λεμεσού 19:00

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 24.09.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 18:00
OMONOIA Λ/σίας–ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 19:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 25.09.2016
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 18:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 26.09.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 01.10.2016
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΕΖ Ζακακίου 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 02.10.2016
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών–ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΕΚ Λάρνακας 20:00

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 15.10.2016
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 18:00
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 18:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 16.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 19:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 17.10.2016
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΡΗΣ Λεμεσού 19:00

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 22.10.2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 18:00
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 23.10.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΕΚ Λάρνακας 18:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 20:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 24.10.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 29.10.2016
OMONOIA Λευκωσίας – ΑΡΗΣ Λεμεσού 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 30.10.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 18:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΖ Ζακακίου 19:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 19:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 31.10.2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 19:00

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.11.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 17:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΛ Λεμεσού 19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.11.2016
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 17:00
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00
ΑΠΟΕΛ Λ/σίας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 18:00

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.11.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΖ Ζακακίου 17:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.11.2016
OMONOIA Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΡΗΣ Λεμεσού 16:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΑΠΟΛΛΩΝ Λ/σού 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 21.11.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ‘Αχνας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 19:00

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 26.11.2016
ΑΕΚ Λάρνακας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 17:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 18:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27.11.2016
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 16:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 28.11.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 19:00

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.12.2016
OMONOIA Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΕΚ Λάρνακας 17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.12.2016
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού 16:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ Λεμεσού 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.12.2016
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΖ Ζακακίου 19:00

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.12.2016
AΠΟΛΛΩΝ Λ/σού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΕΛ Λεμεσού 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΜΟΙΑ Λευκωσίας 19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΖ Ζακακίου 16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΑΡΗΣ Λεμεσού 17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΚ Λάρνακας 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ, 12.12.2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 19:00

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 17.12.2016
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου 17:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ, 18.12.2016
OMONOIA Λ/σίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας 16:00
ΑΕΖ Ζακακίου – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑ Π. Πολεμιδιών 16:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 18:00

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 21.12.2016
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΖ Ζακακίου 18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών – ΑΕΚ Λάρνακας 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 19:00
ΠΕΜΠΤΗ, 22.12.2016
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού 16:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΑΡΗΣ Λεμεσού 17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 18:00

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 03.01.2017
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου 17:00
ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 19:00
ΠΕΜΠΤΗ, 04.01.2017
OMONOIA Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 17:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών 18:00