Ρόστερ Ομάδων Ακαδημίας και Πρόγραμμα Προετοιμασίας


Η Ακαδημία Ποδοσφαίρου ΑΠΟΕΛ ανακοίνωσε τα ρόστερ των Αγωνιστικών Ομάδων για την περίοδο 2016-2017.

Το πλήρες πρόγραμμα προετοιμασίας της Ακαδημίας μπορείτε να το βρείτε στο σχετικό έγγραφο στο τέλος της ανακοίνωσης.

ΟΜΑΔΑ U21

1. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΣΤΕΑΣ
2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ
3. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΔΩΝΗ
4. ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ
5. ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΣΚΩΤΤΗΣ
6. ΧΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ
7. ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ
8. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
9. ΜΑΡΚΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ
10. ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
11. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12. ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΕΟΥ
13. SERGEI GRUBAC
14. ΜΑΡΚΟΣ ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ
15. ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΜΑΡΙΟΣ Χ”ΧΑΝΝΑΣ
17. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ
18. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΑΡΑΣ
19. ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΣ
20. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΚΚΑΡΙΔΗΣ
21. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ
22. ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

ΟΜΑΔΑ U18

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ
3. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ
5. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
6. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΡΗΣ
7. ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
8. ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΜΟΝ
9. ΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
12. ΠΑΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
13. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΠΠΗΣ
14. ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΚΟΣ
15. ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
17. ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΕΤΙΝΑΣ
18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΜΑΔΑ U16

1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ
2. ΞΑΝΘΟΣ ΑΣΣΙΩΤΗΣ
3. ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΑΣΙΑΣ
4. ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΖΑΚΑΙΟΣ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΖΑΚΑΙΟΣ
6. ΑΓΑΠΙΟΣ ΒΡΙΚΚΗΣ
7. ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ
8. ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
9. ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
10. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
11. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΙΚΗ
12. ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΟΥΜ
13. ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΟΚΑΣΣΙΔΗΣ
14. ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΑ
15. ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
16. ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ
17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ
18. ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
19. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΟΜΑΔΑ U15

1. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ
3. ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
4. ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
5. ΙΩΑΝΝΗΣ Χ”ΓΙΑΝΝΗΣ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΡΟΝΤΗΣ
7. ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
8. ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΟΥΧΟΥΖΟΥΡΗΣ
9. ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΤΣΙΑΣ
11. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗΣ
12. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΔΗΣ
13. ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
15. ΧΑΡΗΣ ΜΙΡΑΛΛΑΗΣ
16. ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
17. ΧΑΡΗΣ ΣΙΑΚΑΛΗΣ
18. ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΜΑΔΑ U14

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΛΛΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
3. ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
4. ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
5. ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
6. ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΔΗΣ
7. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΓΚΗΣ
8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΜΗΣ
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΜΙΖΗΣ
10. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
11. ΙΑΣΩΝΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
12. ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
13. ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΗ
14. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15. ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΦΤΑΣ
16. ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΑΚΗΣ
17. ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
18. ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΤΣΑΚΟΣ
19. ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ
20. ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΣΙΩΤΗΣ
21. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΟΜΑΔΑ U13

1. ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΩΤΗΣ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ
3. ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ
5. ΠΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ
6. ΣΕΡΓΙΟΣ ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ
7. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Χ”ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
9. ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΡΟΝΤΗΣ
10. ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
11. ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΗ
12. ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΛΙΑΝΤΗΣ
13. ΡΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
16. ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

* Τα ρόστερ θα οριστικοποιηθούν μετά την ολοκλήρωση του βασικού σταδίου της προετοιμασίας.

Σχετικά έγγραφα

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ